Aglaonema "Milky Way"

Prekės kodas: GSL9116

Turimas kiekis: šiuo metu turime prekyboje

Užsakymo paruošimas ir pristatymas trunka 7-10 darbo dienų!

€3200 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Aglaonema gamtoje auga Vidurio ir Rytų Azijos atogrąžų miškuose. Nors jos natūrali buveinė yra visžaliai atogrąžų miškai, ji gerai prisitaiko prie mūsų butų sąlygų. Tai lengvai auganti, atspari ir mažai reikli gėlė. Be to, tai yra vienas iš nedaugelio augalų, kuris gali susidoroti su blogesnėmis apšvietimo sąlygomis. Aglaonema idealiai tinka žmonėms, norintiems įvesti šiek tiek spalvų į namų interjerą.

Aglaonema "Milky Way" (lietuviškai "Paukščių Takas") yra puiki naujovė. Be abejo, tai bus viena iš ryškiausių rūšių aglaonemų pasaulyje. Šios rūšies aglaonemos lapai išsiskiria skirtingais žalios spalvos atspalviais - nuo ryškių, neoninių, pilkai žalių ir alyvuogių iki gilių, tamsių smaragdinių tonų. Iš pažiūros ramią, žalią spalvą animuoja smulkiai spygliuotos, ryškios dėmės, išsibarsčiusios visame lapų paviršiuje, o tai iš esmės sukuria fenomenalų galaktikos įvaizdį. Aglaonema "Paukščių Takas" pasiekia 40-50 cm aukštį, lapai gana dideli, ovalo formos ir gana platūs.

Reikalavimai ir priežiūra

Aglaonema mėgsta pusiau aptemdytas, netiesiogiai saulės apšviestas vietas. Tačiau, norint gauti gražią spalvą, reikia daugiau šviesos. Jai patinka šiltos vietos, kurių temperatūra 20 – 25°C, žiemą ji pakels ir šiek tiek žemesnę temperatūrą. Augalas turėtų būti aprūpintas bent vidutine drėgme, ypač vasarą. Tačiau reikia prisiminti, kad kuo aukštesnė temperatūra, tuo reikalingesnė didesnė drėgmė. Kaip atogrąžų augalas, jis blogai toleruoja sausrą, todėl vasarą aglaonema turėtų būti gausiai laistoma, pageidautina minkštu vandeniu, o žiemą šiek tiek ekonomiškiau. Augalo substratas turi būti derlingas, pralaidus vandeniui, su šiek tiek rūgštine terpe. Augalas turėtų būti tręšiamas nuo pavasario iki vasaros pabaigos kas 2 savaites trąšomis, skirtomis žaliesiems augalams. Dėl plokščios šaknų sistemos aglaonema jaučiasi geriau platesniuose ir žemesniuose vazonuose. Ji nemėgsta keisti vietų ir būti sukiojama.

Visose augalo dalyse yra toksiškų sulčių, kurios gali sukelti dirginimą, todėl priežiūros darbus patartina atlikti su apsauginėmis pirštinėmis.

Augalas parduodamas apie 14 cm skersmens vazonuose, augalo aukštis apie 30-35 cm.

Rašyk
Skambink