Paslaugos

 

 

Norite papuošti savo gyvenamąją ar darbo erdvę augalais, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Mes galime Jums padėti! Teikiame gyvenamųjų bei komercinių vidaus patalpų apželdinimo paslaugas - parenkame augalus tam tikroms erdvėms, padedame išsirinkti derančius vazonus, augalus persodiname ir pristatome į pageidaujamą vietą, suteikiame visą reikalingą informaciją dėl tolimesnės augalų priežiūros. Paslaugos kaina derinama individualiai ir priklauso nuo patalpų dydžio bei pageidaujamo augalų skaičiaus. Dėl apželdinimo paslaugų kviečiame susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.

 

Įvairių projektų įgyvendinimui Jums reikalingi augalai, tačiau nenorite jų pirkti dėl trumpo laikotarpio? Mes galime Jums padėti! Nuomojame kambarinius augalus įvairiems projektams, filmavimams, fotosesijoms. Paslaugos kaina derinama individualiai ir priklauso nuo pageidaujamo augalų skaičiaus. Dėl augalų nuomos paslaugų kviečiame susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.

 

Norite papuošti savo šventę skintų gėlių puokštėmis ar augalais? Mes galime Jums padėti! Teikiame įvairių švenčių dekoravimo paslaugas. Paslaugos kaina derinama individualiai ir priklauso nuo patalpų dydžio bei pageidaujamo augalų skaičiaus. Dėl dekoravimo paslaugų kviečiame susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.

 

 

Rašyk
Skambink