Aglaonema "Maria Christina"

Prekės kodas: GSL7012

Turimas kiekis: Išparduota

Užsakymo paruošimas ir pristatymas trunka 7-10 darbo dienų!

Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Aglaonema gamtoje auga Vidurio ir Rytų Azijos atogrąžų miškuose. Nors jos natūrali buveinė yra visžaliai atogrąžų miškai, ji gerai prisitaiko prie mūsų butų sąlygų. Tai lengvai auganti, atspari ir mažai reikli gėlė. Be to, tai yra vienas iš nedaugelio augalų, kuris gali susidoroti su blogesnėmis apšvietimo sąlygomis. Aglaonema idealiai tinka žmonėms, norintiems įvesti šiek tiek spalvų į namų interjerą.

Aglaonema ''Maria Christina'' yra įvairių, vaizdingų ir labai dekoratyvių lapų augalas. Jis stebina sidabriškai pilka spalva, kuri užima beveik visą lapo paviršių. Jo fone yra išreikštos aiškios, kontrastingos ir mažos žalios dėmės, išsimėtę atsitiktinai ir netolygiai išilgai šoninių lapo gyslų. Link viršūnės lapas palaipsniui praranda žalią spalvą ir tampa sidabrinis. Lapai stebina blizgiu ir kietu paviršiumi. Kiekvienas lapas yra unikalus. Aglaonema "Maria Christina" užauga iki 60 cm ūgio.

Reikalavimai ir priežiūra

Aglaonema mėgsta pusiau aptemdytas, netiesiogiai saulės apšviestas vietas. Tačiau, norint gauti gražią spalvą, reikia daugiau šviesos. Jai patinka šiltos vietos, kurių temperatūra 20 – 25°C, žiemą ji pakels ir šiek tiek žemesnę temperatūrą. Augalas turėtų būti aprūpintas bent vidutine drėgme, ypač vasarą. Tačiau reikia prisiminti, kad kuo aukštesnė temperatūra, tuo reikalingesnė didesnė drėgmė. Kaip atogrąžų augalas, jis blogai toleruoja sausrą, todėl vasarą aglaonema turėtų būti gausiai laistoma, pageidautina minkštu vandeniu, o žiemą šiek tiek ekonomiškiau. Augalo substratas turi būti derlingas, pralaidus vandeniui, su šiek tiek rūgštine terpe. Augalas turėtų būti tręšiamas nuo pavasario iki vasaros pabaigos kas 2 savaites trąšomis, skirtomis žaliesiems augalams. Dėl plokščios šaknų sistemos aglaonema jaučiasi geriau platesniuose ir žemesniuose vazonuose. Ji nemėgsta keisti vietų ir būti sukiojama.

Visose augalo dalyse yra toksiškų sulčių, kurios gali sukelti dirginimą, todėl priežiūros darbus patartina atlikti su apsauginėmis pirštinėmis.

Augalas parduodamas apie 12 cm skersmens vazonuose, aukštis apie 25-35 cm.

Rašyk
Skambink