5 kambarinių augalų rūšys, kurias lengviausia auginti

5 kambarinių augalų rūšys, kurias lengviausia auginti
Publikuota 2020-03-18 Skaitė 3279

Kambariniai augalai ne tik puošia namų interjerą, bet taip pat valo patalpų orą, sugerdami toksinus bei gamindami deguonį. Šiuo metu žmonės ypač vertina kambarinius augalus, o interjero dizaineriai pastebi, jog kambariniai augalai vis dažniau atlieka ir interjero puošybos funkciją. Renkantis kambarinius augalus verta atkreipti dėmesį į tas rūšis, kurios nėra reiklios ir kurias lengva auginti. Tai ypač aktualu pradedantiesiems, kurie tik pradeda savo draugystę su kambariniais augalais. 

Kambarinės gėlės, nereikalaujančios daug priežiūros:

1. Zamiokulkas (kitaip dar vadinamas pinigų medžiu). Šis augalas atsparus sausrai ir šviesos trūkumui. Šis ilgaamžis augalas auga lėtai ir kaupia vandenį savo storuose ir mėsinguose lapuose, todėl sausra jam nebaisi. Tai idealus augalas užmaršiems ir labai užimtiems žmonėms. Mėgstantiems retesnius egzotinius augalus, rekomenduojame įsigyti retos "Raven" veislės augalą, kurio lapai yra labai tamsūs, beveik juodi.

2. Sansevjera. Ši augalų rūšis puikiai prisitaiko prie sunkių sąlygų, t.y. nebijo nei sauso oro, nei vandens bei šviesos trūkumo.Šis augalas puikiai valo toksinų pripildytą orą bei gamina didelį deguonies kiekį. Galima rasti daug šio augalo rūšių ir veislių, kurios skiriasi savo dydžiu, forma bei lapų spalva.

 

3. Alavijas. Šis augalas taip pat yra labai nereiklus ir nesukelia jokių problemų juos auginant. Turi didelį atsparumą sausrai, tad puikiai tiks pradedantiesiems augintojams arba žmonėms, kurie yra labai užimti bei mažai būna namuose.

4. "Crassula" sukulentai. Nereikalauja didelės priežiūros, puikiai susidoroja net su ilgai trunkančia sausra. Augdamas augalas įgauna medžio formą, augalą galima formuoti kaip bonsą.

5. Rhipsalis. Šie augalai išsiskiria sparčiu augimu ir dideliu atsparumu sausrai bei šviesos trūkumui. Galima rasti įvairių rūšių bei veislių.

Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink