Aglaonema "Red Elephant"

Populiari

Prekės kodas: GSL86

Turimas kiekis: šiuo metu turime prekyboje

Užsakymo paruošimas ir pristatymas trunka 5 - 7 darbo dienas!

€3000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Aglaonema gamtoje auga Vidurio ir Rytų Azijos atogrąžų miškuose. Nors jos natūrali buveinė yra visžaliai atogrąžų miškai, ji gerai prisitaiko prie mūsų butų sąlygų. Tai lengvai auganti, atspari ir mažai reikli gėlė. Be to, tai yra vienas iš nedaugelio augalų, kuris gali susidoroti su blogesnėmis apšvietimo sąlygomis.

Aglaonema "Red elephant" (lietuviškai "Raudonasis dramblys") yra spalvinga ir labai dekoratyvi veislė, kuri pirmiausia stebina savo originaliomis spalvomis. Lapai yra beveik visiškai rožiniai, o ant atskirų lapų gali atsirasti žalios ir geltonos spalvos netaisyklingų formų akcentų. Lapai yra dideli, platūs ir blizgūs, kurie kartu su neįprasta spalvų derme atrodo labai įspūdingi. Šis rūšies aglaonema auga iki 50 cm aukščio. Ji pritraukia akį spalva, todėl bus puiki, ryški ir spalvinga detalė interjere.

Reikalavimai ir priežiūra

Aglaonema mėgsta pusiau aptemdytas, netiesiogiai saulės apšviestas vietas. Tačiau, norint gauti gražią spalvą, reikia daugiau šviesos. Jai patinka šiltos vietos, kurių temperatūra 20 – 25°C, žiemą ji pakels ir šiek tiek žemesnę temperatūrą. Augalas turėtų būti aprūpintas bent vidutine drėgme, ypač vasarą. Tačiau reikia prisiminti, kad kuo aukštesnė temperatūra, tuo reikalingesnė didesnė drėgmė. Kaip atogrąžų augalas, jis blogai toleruoja sausrą, todėl vasarą aglaonema turėtų būti gausiai laistoma, pageidautina minkštu vandeniu, o žiemą šiek tiek ekonomiškiau. Augalo substratas turi būti derlingas, pralaidus vandeniui, su šiek tiek rūgštine terpe. Augalas turėtų būti tręšiamas nuo pavasario iki vasaros pabaigos kas 2 savaites trąšomis, skirtomis žaliesiems augalams. Dėl plokščios šaknų sistemos aglaonema jaučiasi geriau platesniuose ir žemesniuose vazonuose. Ji nemėgsta keisti vietų ir būti sukiojama.

Visose augalo dalyse yra toksiškų sulčių, kurios gali sukelti dirginimą, todėl priežiūros darbus patartina atlikti su apsauginėmis pirštinėmis.

Augalas parduodamas apie 12 cm skersmens vazonuose, augalo aukštis apie 20-25 cm.

Rašyk
Skambink