Aglaonema "Army Red"

Prekės kodas: GSL9024

Turimas kiekis: šiuo metu turime prekyboje

Užsakymo paruošimas ir pristatymas trunka 5 - 7 darbo dienas!

€2600 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Aglaonema gamtoje auga Vidurio ir Rytų Azijos atogrąžų miškuose. Nors jos natūrali buveinė yra visžaliai atogrąžų miškai, ji gerai prisitaiko prie mūsų butų sąlygų. Tai lengvai auganti, atspari ir mažai reikli gėlė. Be to, tai yra vienas iš nedaugelio augalų, kuris gali susidoroti su blogesnėmis apšvietimo sąlygomis. Aglaonema idealiai tinka žmonėms, norintiems lengvai įvesti šiek tiek spalvų į namų interjerą. Nuostabi ir vaizdinga aglaonemų lapų įvairovė.

Aglaonemos "Army Red" lapai išmarginti šiltų spalvų raštais. Lašišos rožinė ir raudona perpinta tamsiai žaliu tinkleliu, kuris labiausiai sutankėja lapų kraštuose ir aplink pagrindines lapo gyslas. Augalui vystantis, keičiasi ir jo spalvų raizginys, pradedant subtilia rožine jaunuose lapuose iki raudonos spalvos visiškai subrendusiuose. Žalumos intensyvumas taip pat keičiasi. Aglaonema "Army Red" grožį paryškina lapų žvilgesys. Tai reta veislė, ji siekia apie 50 cm aukščio.

Reikalavimai ir priežiūra

Aglaonema mėgsta pusiau aptemdytas, netiesiogiai saulės apšviestas vietas. Tačiau, norint gauti gražią spalvą, reikia daugiau šviesos. Jai patinka šiltos vietos, kurių temperatūra 20 – 25°C, žiemą ji pakels ir šiek tiek žemesnę temperatūrą. Augalas turėtų būti aprūpintas bent vidutine drėgme, ypač vasarą. Tačiau reikia prisiminti, kad kuo aukštesnė temperatūra, tuo reikalingesnė didesnė drėgmė. Kaip atogrąžų augalas, jis blogai toleruoja sausrą, todėl vasarą aglaonema turėtų būti gausiai laistoma, pageidautina minkštu vandeniu, o žiemą šiek tiek ekonomiškiau. Augalo substratas turi būti derlingas, pralaidus vandeniui, su šiek tiek rūgštine terpe. Augalas turėtų būti tręšiamas nuo pavasario iki vasaros pabaigos kas 2 savaites, trąšomis, skirtomis žaliesiems augalams. Dėl plokščios šaknų sistemos aglaonema jaučiasi geriau platesniuose ir žemesniuose vazonuose. Ji nemėgsta keisti vietų ir būti sukiojama.

Visose augalo dalyse yra toksiškų sulčių, kurios gali sukelti dirginimą, todėl priežiūros darbus patartina atlikti su apsauginėmis pirštinėmis.

Augalas parduodamas apie 12 cm skersmens vazonuose, augalo aukštis apie 25-30 cm.

Rašyk
Skambink