Aglaonema "Crete Flame"

Prekės kodas: GSL91132

Turimas kiekis: šiuo metu turime prekyboje

Užsakymo paruošimas ir pristatymas trunka 5 - 7 darbo dienas!

€2800 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Aglaonema ''Crete Flame" (lietuviškai "Kretos liepsna") - spalvinga veislė, lapais, panašiais į šviečiančias liepsnas. Tai gražus, lengvai augantis, atsparus ir mažai reiklus augalas. Augalas pasiekia apie 80-120 cm aukštį. Veislė "Kretos liepsna" stebina savo unikaliais žaliai raudonais lapais. Jie turi intensyviai rožinius arba raudonus pakraščius ir ryškią liniją, einančią per lapo vidurį. Likęs lapų paviršius įgauna skirtingus žalios spalvos atspalvius ir pagyvintas kreminėmis rožinėmis dėmėmis. Lapų kotai šviesiai rožiniai, susiliejantys su lapų spalvomis. Visa tai atrodo įspūdingai. Aglaonema idealiai tinka pradedantiesiems gėlių augintojams ir tiems, kurie nori atnaujinti ir įvesti šiek tiek spalvų į namų interjerą.

Reikalavimai ir priežiūra

Aglaonema mėgsta pusiau aptemdytas, netiesiogiai saulės apšviestas vietas. Tačiau, norint gauti gražią spalvą, reikia daugiau šviesos. Jai patinka šiltos vietos, kurių temperatūra 20 – 25°C, žiemą ji pakels ir šiek tiek žemesnę temperatūrą. Augalas turėtų būti aprūpintas bent vidutine drėgme, ypač vasarą. Tačiau reikia prisiminti, kad kuo aukštesnė temperatūra, tuo reikalingesnė didesnė drėgmė. Kaip atogrąžų augalas, jis blogai toleruoja sausrą, todėl vasarą aglaonema turėtų būti gausiai laistoma, pageidautina minkštu vandeniu, o žiemą šiek tiek ekonomiškiau. Augalo substratas turi būti derlingas, pralaidus vandeniui, su šiek tiek rūgštine terpe. Augalas turėtų būti tręšiamas nuo pavasario iki vasaros pabaigos kas 2 savaites, trąšomis, skirtomis žaliesiems augalams, tačiau patartina perpus sumažinti gamintojo rekomenduojamą dozę. Dėl plokščios šaknų sistemos aglaonema jaučiasi geriau platesniuose ir žemesniuose vazonuose. Ji nemėgsta keisti vietų ir būti sukiojama.

Visose augalo dalyse yra toksiškų sulčių, kurios gali sukelti dirginimą, todėl priežiūros darbus patartina atlikti su apsauginėmis pirštinėmis.

Augalas parduodamas apie 12 cm skersmens vazonuose, augalo aukštis apie 25-30 cm.

Rašyk
Skambink